PFREUNDT POLSKA S.C.
ul. Ossowskiego 4A/19 40-843 Katowice
about-des
Firma Pfreundt to ludzie i profesjonalne technologie.

PFREUNDT GmbH od 40 lat planuje, opracowuje i sprzedaje mobilne systemy ważące, w tym oprogramowanie i systemy transferu danych o wielu zastosowaniach i wysokiej niezawodności na światowych rynkach branży wydobycia, utylizacji i recyklingu. Nasze zaangażowanie w przestrzeganie wysokich standardów w zakresie innowacji, technologii i jakości uczyniło nas liderem na rynku mobilnych systemów ważących.

Historia firmy charakteryzuje się pionierskim duchem i siłą innowacji. Dzięki temu PFREUNDT jest dziś poszukiwanym partnerem w zakresie mobilnych i stacjonarnych technologii ważenia. Na całym świecie jest obecnie używanych około 40 000 systemów PFREUNDT, co spowodowało, że firma została wymieniona w „Leksykonie liderów niemieckiego rynku światowego”.

Firma Pfreundt Polska pod swą nazwą funkcjonuje stosunkowo krótko, jednak ludzie ją tworzący związani są z wszystkimi produktami Pfreundt od ponad 20 lat. Wszyscy reprezentowaliśmy markę na różnych szczeblach wsparcia Klientów pracując w Firmie Progress Wagotronic S.A. , która zakończyła już swoją działalność.

4589
+

Zrealizowany wdrożeń

100
%

Satysfakcji naszych klientów

99,6
%

Skuteczności serwisu

100
%

Skutecznych rozwiązań

Od teraz!
Waga technologiczna WK60XS

występuje wyłącznie z powiększonym do 7″ wyświetlaczem. Co najważniejsze cena zakupu urządzenia wraz z montażem i kalibracją nie uległa zmianie