PFREUNDT POLSKA S.C.
ul. Ossowskiego 4A/19 40-843 Katowice
Serwis urządzeń Pfreundt
Serwis

Razem z PFREUNDT GmbH dostarczamy produkty najwyższej jakości. Dzięki ciągłemu ulepszaniu są one dostosowywane do wymagań rynków i przepisów, a szczególnie do potrzeb klientów na całym świecie. Ciągłe wdrażanie i doskonalenie systemu zarządzania jakością zapewnia, że wszystkie odpowiednie środki dotyczące usług i produktów są systematycznie planowane, kontrolowane i monitorowane.

Pozostajemy do Państwa usług w zakresie serwisu gwarancyjnego jak i pogwarancyjnego wszystkich produktów firmy PFREUNDT GmbH. Zarówno tych z serii WK60, jak również pozostałych modeli – WK50, pControl, pSmart, WK33, WK40, jak również tak leciwych jak WK20 czy WK30.

Dla wag sprowadzonych z maszynami z zagranicy zapewniamy serwis umożliwiający zmianę oprogramowania na język polski, oraz parametryzację, lub modernizację drukarek umożliwiającą wydruk danych Firmy Klienta w nagłówku kwitu wagowego.

Jako wyłączni przedstawiciele producenta nasi pracownicy dysponują rozległym doświadczeniem, a przede wszystkim wiedzą zdobyta na licznych szkoleniach i weryfikowaną rygorystycznymi kontrolami w zakresie merytorycznym jak i jakościowym ich pracy.

Zapewniamy Państwu dostęp do wszystkich części zamiennych naszych produktów.

Zapytaj nasz serwis

Planujesz zakup naszego sprzętu,
posiadasz sprzęt, ale nie masz wsparcia technicznego, napisz do nas!

Instrukcje obsługi

Poniżej przygotowaliśmy do pobrania wybrane instrukcje naszych urządzeń.

Instrukcja obsługi pControl – pobierz
Instrukcja obsługi pSmart – pobierz
Instrukcja obsługi Seria WK50 – pobierz
Instrukcja obsługi Seria WK60 – pobierz
Instrukcja obsługi Instrukcja WK33 – pobierz
Instrukcja obsługi Instrukcja BW2WK50 / przenośnik taśmowy – pobierz

Od teraz!
Waga technologiczna WK60XS

występuje wyłącznie z powiększonym do 7″ wyświetlaczem. Co najważniejsze cena zakupu urządzenia wraz z montażem i kalibracją nie uległa zmianie